Opcja do programów Compass serii CAD10. Szybki i łatwy w obsłudze dodatek pozwalający pokazywać "zdjęcie" skonstruowanych schodów klientom. Ale nie tylko. 3D Plus służy też konstruktorom do sprawdzenia poprawności zaprojektowanych schodów. Na obrazie trójwymiarowym od razu widać czy nie został pominięty jakiś ważny detal i czy generalnie wszystko jest poprawnie, bo z łatwością możemy obiekt obracać, zbliżać i przesuwać..

 

Compass 3DPlus Compass 3DPlus


Z łatwością można też zmieniać faktury drewna: buk, sosna, dąb, mahoń.. dostępne są po dosłownie 2 kliknięciach. Można też przygotować gotowe "zestawy" materiałowe.


Compass 3DPlusOd wersji 10.3.x.x 3D Plus dostępne jest jako podgląd podczas konstrukcji schodów. Możemy konstruując jednocześnie kontrolować wygląd schodów na trójwymiarze. Można też zmiany nanosić na obrazku trójwymiarowym.. i będą one uwzględnione w konstrukcji.

Począwszy od wersji 10.3.3.x moduł podaje "Przestrzeń nad głową" nie tylko w momencie wejścia linii biegu pod strop, ale też w momencie wejścia linii biegu pod górną wangę. Proszę spojrzeć na obrazek.
Począwszy od wersji 10.3.8.x 3DPlus daje możliwość wstawiania tralek, kształtów poręczy oraz słupów z naszej bazy wzorów. Jest to szczególnie pomocne przy pracy z klientem. Możliwość pokazania mu schody, z tralką toczoną , z tralka deskową, poręcz omega, poręcz okrągłą, słup toczony w taki czy inny sposób.

Compass 3DPlus Compass 3DPlus Compass 3DPlusBazę wzorów tralek oraz poręczy można budować we wszystkich wersjach programu CAD10 (poza CAD10 Light), bazę słupów można budować począwszy od wersji CAD10 Plus.

 


Własne wzory tralek można łatwo tworzyć samemu

 

 Od wersji 10.6.11 każdy może opcjonalnie rozbudować system o kilka rodzajów automatycznie tworzonych tralek. Są kulki, skręcenia wewnętrzne  i zewwnętrzne, półksiężyce i kilka możliwości. Nie trzeba tworzyć kształtu - wystarczy podać paramter skręcenia lub wielkość kulki. Najłatwiejszy sposób, aby odróżnić naszą ofertę od innych na rynku. Spytaj dealera o specjalną cenę na nowe możliwości prezentacji tralek.

CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych

CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych

CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych CAD10 - nowe rodzaje tralek automatycznych