stal konstrukcja 03Opcja schodów na konstrukcji stalowj to łatwe, szybkie i wygodne tworzenie dowolnych schodów, gdzie elementem nośnym jest policzek złożony z pospawanego profilu stalowgo o podanych parametrach.

Sami wybieramy przekroje prifilu, na rzucie z góry można go dokładnie "ułożyć" ustawiając stopnie na zabiegach. Łączenie profili "podąża" za rozkładanymi stopniami autoamtycznie. W każdej chwili na 3D można sprawdzić układ policzków - czy jest mocny i czy jest gdzie zakotwić. Mam do dyspozycji elementy wzmacniające: kotwy do podłogi, wypuszczenie stali do ścian (kotwienie boczne) oraz połączenie stalową belką obu policzków.

Wystarczy ułożyć stopnie i zapisać konstrukcje. Cała materiałówka, szablony, lista cięcia profili tworzona jest automatycznie. Program generuje wszelkie niezbędne dane do wytworzenia schodów.

CAD10 Schody na konstrukcji stalowej CAD10 Schody na konstrukcji stalowej CAD10 Schody na konstrukcji stalowej
CAD10 Schody na konstrukcji stalowej CAD10 Schody na konstrukcji stalowej stal 6CAD10 Schody na konstrukcji stalowej

 

Opcja wyposażona jest we własne wzory wierceń. Można nanosić połączenie (kołek, śruba) które zaznaczone zostanie i na stopniu i na policzku. Także w trybie automatycznym (rozłożenie wierceń z ustawień wstępnych)

CAD10 Schody na konstrukcji stalowej